| Ionut_Alin_1997 a întrebat:

Salut, nu mai imi merge cooleru de la procesor.L-am curatat de praf dar tot nu a pornit, pe procesor mai este pasta dar pe margini pare ca este intarita si in mijloc pare ca este proaspata iar in unele locuri nu mai este.
Pasta termoconductoare nu a fost schimbata de cel putin 5 ani.
Cooleru nu merge din cauza pastei sau poate s-a ars?

Răspuns Câştigător
| jeek0 a răspuns:

Schimba coolerul si pasta. nu e din cauza pastei deci trebuie schimbat. iar pasta daca e tare nu prea mai ai ce face cu ea

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Nu are treaba cu pasta, schimba cooler-ul.