| ANONIM12737 a întrebat:

Salut, nu merge sa pun muzica pe care o vreau eu la story pe insta, stie cineva de ce?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca trebuie sa platesti copyright, pentru acea melodie.

| ANONIM12737 explică (pentru Violleta2022):

Si pe messenger nu trebuie sa plătești?

| Violleta2022 a răspuns (pentru ANONIM12737):

Pe messanger este intern, doar tu si celalalt puteti vedea ce va scrieti sau postati, ca atare nu se considera incalcarea legii si nu esti pasibil de amenda, pentru copyright.
Postarea de muzica sau video-uri pe forumuri sau site-uri publice, se face numai cu acordul proprietarului videoului sau platind copyright.