| Costin1996 a întrebat:

Nu mi se mai aprinde ecranul la telefon.Adica telefonul merge si se vede foarte greu pe ecran.Se vede numai atunci cand este la lumina deoarece lumina bate in display si se vede.Eu cred ca i s-au ars luminile de la ecran.Stiti cumva cam cat ar costa aceasta reparatie? Am un Nokia 2330-c ...este mai slabut dar vreau sa il vand asa ca...trebuie reparathappy

1 răspuns:
| Crina1997 a răspuns:

Pai nu cred ca s-au ars mai bine dai la setari si luminozitate si apoi o dai mai mare daca nu cred ca schimbatu luminilor costa cam 50 lei