| anonim_4396 a întrebat:

Nu mi se mai deschide DMD-romul si nici beculetul ala nu se mai aprinde! Se poate sa fii sters vreun driver ceva? ( DVD-romul are macar driver big grin? ) Va rog sa ma ajutati

4 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Undeva acolo trebuie sa fie un orificiu ( gaura ), iei ceva ascutit sa intre acolo si impinge concomitent cu cealalta mana tragi.

| Rizu_Mihai_2003 a răspuns (pentru Crackman):

Este o gaura foarte mica vad si eu dar imi e frica sa nu ma curentez daca bag vreau ac big grin

| Crackman a răspuns (pentru Rizu_Mihai_2003):

Nu iti face problemewinking in cel mai rau caz ( extraordinar de rar) o sa simti o furnicatura pe manawinking.

| Surtulecs a răspuns:

Buna! Daca ai pc desfa capacul unitatii centrale si scoate mufa de la DVD. si vezi daca nu exista praf pe acolo si verifica daca e pusa bine acea mufa. Exista drivere pentru diverse DVD-romul, acum depinde de DVD-ROMUL tau. Vezi sa nu se fi dus de la un soc mai puternic.