| BloodDrinker43 a întrebat:

Salut, nu pot scrie comentarii pe youtube. cand dau click pe acel spatiu imi arata un link despre google + ( am cont google+) si dupa care se inchide fereastra cu google +, dar tot nu ma lasa sa scriu si face la fel de fiecare data. sugestii?

2 răspunsuri:
| qLiNn a răspuns:

Ai cont google+, dar prin contul google+ trebuie sa-ti faci canalul de youtube, daca nu ai canal de youtube nu poti comenta decat pe google+! Deci fa-ti canal de youtube!

| BloodDrinker43 explică (pentru qLiNn):

N-are treaba, oricum am rezolvat-o a permis ferestrele pop up si cookie-urile