| Em14 a întrebat:

Salut, nu prea le am eu cu pcurile si am un frate mai mic ce are un pc mai slab si vechi, i-am schimbat cateva ceva sa ii duca niste jocuri decente, moderne. Am o intrebare, are un hdd de 250 gb si i-as pune inca unul de 500, intrebarea e daca ii pun 2 hdd o sa ii afecteze placa de baza sau altceva? Are o placa Astock h61M-vg3

Răspuns Câştigător
| CosminGK a răspuns:

Nu ii afecteaza nimic

4 răspunsuri:
| ReZiSTorr a răspuns:

Vezi ai grija la sursa ca eu am patit-o am pus o placa video si un hard si s-a dus sursa

| viavo a răspuns:

Salut. Poti sa pui linistit.

| Em14 explică (pentru ReZiSTorr):

Daca ii pun numai un hdd mai maricel, 500gb ii ajung lui tot ar trebui sa am grija cu sursa?

| ReZiSTorr a răspuns (pentru Em14):

Depinde ce putere are sursa