| eusuntcipi a întrebat:

Nu stie nimeni cum as putea sa vad pozele primite pe insta? Tin sa mentionez ca acele poze au fost trimise direct si nu pot sa le mai vad o data. Poate exista vreo aplicatie ceva sau nu stiu.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi dacă te ajută acest link:
http://www.fucosoft.com/social-media/instagram-direct-message-recovery.html

Încearcă să scrii și la Google:
How to recover deleted messages/photos in Instagram
și cauți video pe Youtube (tutoriale)...

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pozele primite în mesaje private sau la care te referi? Cele în care ai fost etichetat?

| eusuntcipi explică (pentru floresdemayo):

Pozele primite in mesaje private

| Intrebator12345 a răspuns:

Din cate stiu eu nu exista. Si sa nu incerci sa faci screen ca se vede. laughing)