| secret96 a întrebat:

Nu stiu ce am facut dar mi-am mutat bara Start in partea stanga dupa care in partea de sus a ecranului. Imi puteti spune cum sa o aduc din nou in partea de jos? big grin Funda la cel mai bun :d

Răspuns Câştigător
| 이벨 a răspuns:

Click dreapta pe bara si pui pe Properties. Apoi daca ai acolo casuta cu "Lock the taskbar" bifata, debifeaz-o si pune neaparat pe ok. Acum pur si simplu "trage" bara de start la locul ei. Nu uita sa intri din nou la Properties si sa bifezi acea casuta ca asta sa nu se mai intample. Succes! happy

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Debifezi lock the taskbar, pui sageata pe bara, tii apasat pe ALT si pur si simplu tragi cu mouseul bara in jos si bifezi lock the taskbar

| Owakey a răspuns:

Bună!

E cam complicat: dă-i click pe ea şi pune-o la loc jos.

Baftă!