| Hawky a întrebat:

Nu stiu ce sa aleg. Windows sau Linux. Si daca Linux ce versiune?
Ps fara Kali Linux

Răspuns Câştigător
| AndreiM77 a răspuns:

Daca ai folosit windows incearca linux, mai exact linux mint, este cea mai populara versiune cred, este foarte simplu de folsit, se instaleaza rapid, fara mari comlicatii, el vine deja cu tot ce ai nevoie, adica l-ai instalat e gata de folosire, nu mai este nevoie sa mai instalezi altceva, foarte usor de personalizat. Si ruleaza super bine, spun asta pentru ca il folosesc si te indragostesti de el.
Eu iti recomand sa alegi linux.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca esti in acesta dilema, clar nu e cazul sa alegi linux

| ALGator a răspuns:

Nu ai niciun motiv să folosești Linux.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 7 este cel mai bun si cel mai rapid sistem de operare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca tu zici...

| NAT0 a răspuns:

Dacă nu ştii cu ce se mănâncă. foloseşte windows.

| Hawky explică (pentru NAT0):

Stiu cu ce se mananca. Am intrebat ce versiune sa folosesc!

| LinxCont a răspuns:

Windows e suficient.