| Alexandru197 a întrebat:

Nu stiu daca pun întrebarea unde trebuie.
Am un laptop de 4 ani si merge bine o problema care imi da batai de cap. Ma uit la multe filme in general când am timp cate 5-6 ore pe zi dar dupa un anumit timp imi face figuri, dupa 2 filme vizionate mi se blocheaza din minut in minut. De la ce o fi oare?

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Se supraincalzeste. Il tii cumva in brate sau infipt in vreo fata de masa de aia pufoasa?

4 răspunsuri:
| VladuCristianCo a răspuns:

Lasal sa se raceasca pune-l pe o carte ceva sa nu fie acoperite fantele de racire si eventual il inchizi 2 3 min.

| Alexandru197 explică (pentru GabiDumitrescu):

La asta nu m-am gandit laughing multumesc

| Alexandru197 explică (pentru GabiDumitrescu):

Il tin mai mereu in pat

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Alexandru197):

Here you go.