| Cosmin483 a întrebat:

Salut! Nu știu de ce dar când o persoana îmi trimite un videoclip pe Instagram, nu-l pot vedea. Îmi scrie "se încarcă..." dar nu "se încarcă" nici peste câteva săptămâni. Am problema asta de mult. A mai pățit cineva asta? Știți ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Fișierul trimis e prea lung, depășește dimensiunea acceptată ( video 4 GB, poză 30 MB)
Dacă videoclipul va fi redus la 60 secunde, il poti privi. Cred că nici pe Mess nu se accepta mai mult de 25MB.

| eduardraul12 a răspuns:

Si eu am patit, cateodata e de la Instagram, cateodata de la telefon.Eu am rezolvat problema asa: unsinstall la insta-restart la telefon-install insta si gata.E o banalitate, insa cateodata e si de la Instagram.