| ALEXXXL19 a întrebat:

Salut nu stiu nimic despre procesoarele Intel Atom as vrea sa stiu daca sunt bune si in ce sunt bune in ce configuratie. Multumesc

4 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Cele mai de **** procesoare ever

| alexboss2020 a răspuns:

Sunt niste ***"" de procesoare sunt bune in configuratie cu 1gb ram si placa video integrata

| ALEXXXL19 explică:

Vreau sa imi iau un laptop 2 in 1 si am gasit in configuratia lor aceste tip de procesor

| ByeBye a răspuns:

Atom este o generatie foarte veche de procesoare nu prea faci nimic cu ele doar daca vrei sa iti faci un un sistem proriu cu os-ul tau, le gasesti pe sistemele vechi, consuma mult si nu sunt optimizate.