| GouDidodino a întrebat:

O camera de supraveghere ar putea transmite imaginea direct pe un televizor in intrarea VIDEO cu conector RCA, fără a mai trece printr-un DVR? Nu ma intereseaza funcția de înregistrare oferită de un DVR, ci doar vizionare directa, în timp real.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"in intrarea VIDEO cu conector RCA"

nu prea merge: RCA = intrare analogă și camerele sunt digitale, Mai ai nevoie de niște chestii

| GouDidodino explică (pentru sierra1):

Ce chestii?

| sierra1 a răspuns (pentru GouDidodino):

Intre intrarea analogă și ieșirea digitală a camerei

| GouDidodino explică (pentru sierra1):

Păi spune de ce "chestii" mai as avea nevoie

| sierra1 a răspuns (pentru GouDidodino):

„Păi spune..."

DACĂ tot mă rogi frumos: conversie din digital in analog. Intreabă la magazin.
Multumesc frumos