| SSaleu20 a întrebat:

Salut, o intrebare legata de pc-uri, am un pc fx 8320e, 10 gb ram, rx 580 8gb xfx gts, problema esta urmatoarea cand folosesc internetul cred ca face des (se blocheaza tot pc-ul si nu mai raspunde la comenzi pentru 15-20de secunde dupa isi revine) aceasta problema nu o intalnesc mereu, dar destul de des cat sa ma irite, gen cand folosesc mai multe taskuri am observat ca se mai intampla, dar cand joc cs-go, gta etc nu face probleme, joc si 2/3ore fara oprire si nu are nimic, ceva pareri? Cu ce program as putea sa monitorizez pc-ul in momentul in care face acele freezuri?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Par intreruperi de internet.
In Task Manager se poate vedea graficul de trafic prin retea.

| GPA a răspuns:

Te-as putea ajuta eu cu o optimizare. Trimite-mi mesaj in privat.

| StalkerSoul a răspuns:

Scoate toate extensiile care le ai in browser, incearca sa folosesti firefox pentru amd-ul tau, deschide task manager si verifica ce proces iti consuma cpu