| hesuisinteresat a întrebat:

Salut, o intrebare legată de whatsapp. I-am dat block unei persoane, totusi inca imi apare ultima data cand a fost on si de asemenea poza de profil. De ce? Inainte cand ii dadeam block acestei persoane imi disparea complet totul, acum observ ca nu. Care este motivul?
Oare pentru ca are la confidentialitate setat vizibilitatea pentru " Toata lumea " nu doar contactele sale?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Silvia93 a răspuns:

Doar persoana care este blocata nu iti va vedea tie poza si cand ai fost ultima data conectata, insa tu poti vedea. Asta e partea proasta.

1 răspuns:
| hesuisinteresat explică:

Am inteles. Mersi fain Silvia