| HardCore7750 a întrebat:

Salut, o intrebare pentru cei ce au Samsung galaxy mini 2, ce jocuri ati jucat pe el, cum se misca(greu sa excelent)?, ce probleme ati intimpinat la el
FUNDA

Răspuns Câştigător
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Tot ce pot sa iti spun despre acest telefon este ca ar trebui sa coste mai mult pentru cum functioneaza.

Are exact strictul necesar si putin mai mult. este un smarthpone cu procesor bun iar aplicatiile merg foarte bine. E adevarat ca este diferenta intre fidelitatea ecranului unui iphone si fidelitatea la galaxy mini 2 dar sa nu uitam ca samsungul costa in jur de 500 ron.

Ce iti mai recomand este sa arunci o privire aici: http://bit.ly/13g0Szx peste parerile celor care l-au mai cumparat.

| HardCore7750 explică (pentru stroedaniel13):

Asta vreau sa il cumpar, dar negru, stiu ca are si un capac galben

| HardCore7750 explică (pentru stroedaniel13):

Ce probleme as putea sa intimpin la folosirea lui?

| stroedaniel13 a răspuns (pentru HardCore7750):

Da vine cu un capac la schimb. sincer nu vad ce probleme ai putea intampina.

Vezi printre comentarii poate a scris careva vreun defect.

| HardCore7750 explică (pentru stroedaniel13):

Ok, si de telefonul Allview P5 mini ce parere ai?
SI care dintre telefoane e mai bun?
Daca raspunzi cat mai bine la intrebari ai Funda happy

| HardCore7750 explică (pentru stroedaniel13):

Raspunzi odata?

| stroedaniel13 a răspuns (pentru HardCore7750):

Dintre cele doua telefoane. dupa cum poti vedea si aici: http://bit.ly/13IqKaD galaxy mini 2 este superior prin multe chestii:

In primul rand dispune de un procesor de 800 mhz
camera de 3mp (care este una modesta. dar face poze dragute)
gps care te scoate din incurcatura atunci cand ai nevoie
ecranul tactil este destul de fidel (e adevarat ca nu se compara cu ecranul tactil de la iphone...dar diferenta de pret intre ele este considerabila).

| HardCore7750 explică (pentru stroedaniel13):

Deci recomanzi Samsung galaxy mini 2?

| stroedaniel13 a răspuns (pentru HardCore7750):

Da!

10 răspunsuri:
| carameadulce a răspuns:

Heii...eu am Samsung galaxy mini 2 si pana acum nu am intampinat nici o problema merge foarte bine si jocurile pe care le joc pe telefon sunt Jetpack Joyride, Banji Bananas, Temple Run si Subway Surf happy

| PrObLeMiNaToR a răspuns:

Pai eu ma joc temple run 2, hill climb, pou si nu are pic de lag iar pana acum nu am intampinat nici o problema