| anonim_4396 a întrebat:

Salut, o persoana din lista mea de Yahoo! Messenger are un virus care trimite automat la toata lista un link: dancinghb89bb8;[87G, cam asa era link-ul, litere si numere puse aiurea. Deci ce e cu link-ul ala si ce se intampla daca intri acolo?

Răspuns Câştigător
| CookieMonsterRawr a răspuns:

Nu da click pe ell happy. E un virus destul de naspa rolling on the floor. l-a avut si o prietena de'a mea.si la lasat asa vre'o luna si apoi i s-a stricat calculatorul. Lasal pe ala cu virusu lui in pace si nu da click pe link laughing. Fundabatting eyelashes

3 răspunsuri:
| Alexxys a răspuns:

Deci ti-ai raspuns singur(a).e un virus. despre virusi banuiesc ca ai idee si stii ce fac prin PC-ul tau

| MARIUS_2685 a răspuns:

O sa iei si tu acel virus. nu intra

| allyynblue a răspuns:

O sa iei si tu acel virus. nu intra