| mafiot1 a întrebat:

Salut.O sa imi cumpar un PC pentru Extreme Gaming si as vrea sa fac si Streaming pe Youtube/Twitch si sa pun goal-uri sa fac bani jucandu-ma si as vrea sa sa imi faceti un wishlist la PC Garage cu ce componente pot face streaming Full HD la 1080P.Si as vrea sa stiu ce sa fac ca sa pot face stream gen cum sa leg PC-ul de Stream de cel de gaming ca si streamerii de pe Youtube/Twitch?

3 răspunsuri:
| Andrei73802717159 a răspuns:

Cam ce buget ai pentru componente?

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei73802717159 a răspuns (pentru mafiot1):

50,000 de euro?
Nu exista pc extreme gaming nici macar pe aproape in pretul asta.
De 50, 000 de euro iti iei un apartament in Bucuresti.