| geoorgee7 a întrebat:

Salut, păcat ca nu pot sa atașez o poza. Ideea e ca am intrat pe Olx sa văd dacă am mai primit mesaje de la un anunț, în fine asta nu contează și în partea de sus îmi apare ca am primit un cadou de la olx 70% reducere care mai e valabil încă o zi jum, nu înțeleg ce este chestia aia și dacă e pe bune, când intru pe un anunț nu îmi mai apare, voiam sa știu dacă a mai pățit cineva.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| CM7YRE a răspuns:

"Chestia" e pe bune; pe scurt, daca faci pomovare la un anunt si acesta costa 10 euro, acum costa cu 70% mai putin, adica 3 euro. Spor la promovat; e o tactica de marketing, si multi profita de "Reducere".