| AndreiG007 a întrebat:

Pai aseara mi-am luat o cana cu suc de portocale "natural" facut acasa de mine happy. Si mi-a picat o picatura pe o clapa de la mouse pad. N-am dat importanta ca era pe "ea" si nu intrase intre. Acum cand l-am deschis surpriza. Mergea clapa mai greu. Adica nici nu se aude. Desi ar trebui sa faca un sunet. Daca o "spamez" incepe sa faca din nou normal. Cateva sugestii ce as putea face ca sa scot sucul de acolo?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum adica o „spamezi"?

| AndreiG007 explică (pentru darrio2007):

God. Cred ca se intelegea. Copiii aia mai disperati de pe minecraft. O apas foarte repede mai pe romana.