| Dublu0 a întrebat:

Păreri Allview V1 Viper S4G sau Allview in general?
http://www.altex.ro/......core-black
Unii spun ca Allview nu respectă garanțiile dar eu avut un telefon la ei și totul a fost ok.
Mulțumesc.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Per total teoretic e bun dar la propiu nu stiu daca e chiar asa bun, aceste firme mici cumpara componente de slaba calitate si astfel le poate vinde ieftin, dar pentru messenger e bun, eu nu recomnd ca am avut firma asta m7

| CPAElites a răspuns:

Un rahat de telefon!
In China costa 50$ si aici 230$!

| Dublu0 explică:

Și dacă e mai ieftin în China înseamnă că nu e bun?

| CPAElites a răspuns (pentru Dublu0):

Da!
Il poti comanda din China si ajungi pe la ~300lei.

| elycrissro a răspuns (pentru Dublu0):

Daca cumperi din China, inseamna ca, cat dai atat face.
Vad ca e 600 ron, adica in jur de 150$

Uite din china un telefon de 170$:
XiaoMi Redmi 3 Pro 32GB ROM 4G
3GB RAM 5.0 inch Android 5.1
Snapdragon 616 64bit Octa Core
1 Fingerprint (ampreta)
13.0MP + 5.0MP Cameras
baterie 4100mAh
Sensor: Ambient Light Sensor, E-Compass, Gravity Sensor, Proximity Sensor
WIFI: 802.11a/b/g/n/ac wireless internet
Merge si pe DIGI 4G

Incearca si codul poate mai este valabil.
Coupon: Erenop - 157$

Acum Poti face o comparatie cu telefoanele din China.

Transportul este 2$, alege transport prin hungarypost, ai sa intelegi de ce?

Link:
http://www.shareasale.com/......ttp?/r.cfm

Pentru alte detalii:
programepc.net

| UnAdrian a răspuns:

Salut,

Iubita mea foloseste un Viper S4G si e foarte multumita de el.
Si eu am tot un Allview, iar pana in momentul actual nu am avut probleme cu garantia. :-)

| DM_Oana_1998 a răspuns:

Allview este un telefon bun, am avut eu şi mergea foarte bine şi de treaba cu garanţiile e totul ok.