| s1ge123 a întrebat:

Patesc ceva daca m-am abonat la site cu un card de credit fake?

5 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Eu stiu ca nu daca pe acel site poti sta un anumit nr de zile pe gratis.Acum sa vedem si opinia altora big grin

| s1ge123 explică (pentru Samariteanul):

Sper! dq m-a pus sa joc jocuri p*rno

| Samariteanul a răspuns (pentru s1ge123):

Pe mine ala m-a pus sa ma uit la filme din alea...a intrat sora-mea in camera cand era unul si am schimbat pagina, dar aparea acolo sus si a trebuit sa zic ca mi-a intrat o reclama deochiata si sa o inchid...big grin.Am scapat in acel moment.

| Violleta2022 a răspuns:

Odata ce nu se poate retrage nimic din cardul ala, evident ca vei fii blocat imediat

suntserios
| suntserios a răspuns:

Defineste card de credit fake