| GeorgeCip a întrebat:

Pc-ul meu se deschide dupa ce il inchid sau il pun pe sleep noaptea. De obicei dupa ora 11-12. Am cautat solutii pe net si in BIOS dar nu am gasit vreo rezolvare. Am nevoie de ajutor si niste pareri despre cum as putea sa rezolv problema.

1 răspuns:
| NAT0 a răspuns:

Îl scoți din priză.:))
Dacă îl pui în sleep e și normal să se deschidă dacă lași pornite programe.:))
Dar dacă îl închizi de la butonul de start -> Shut down
http://imgur.com/a/E7SjF
Asta dacă ai win7
nu ai specificat windowsul dar tot cam aceeași treabă e.
Atunci e posibil să ai o problemă. Să ai vreun virus să-ți pornească calculatorul la un anumit interval de timp.
Reinstalează windowsul și vezi dacă se mai repetă.