| Daniel_Lupu_1997 a întrebat:

Pe cardul telefonului aveam un folder pe care tineam o parte din muzica, poze, video. Astazi, dupa un restart nu mai aparea nici o piesa sau alt fisier din folderul respectiv, insa pe card gaseam folderul, dar era gol, desi memoria e tot atat ocupata. Am pus cardul la PC, insa acum imi arata folderul ca avand doar 32 kb si nu poate fi deschis. Am dat restart, am scos cardul, dar nimic. Funda pentru o solutie eficienta!

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Foloseste un program de recuperare. pentru iphone sau android recomand
DrFone. fabricantul e wondershare.
exista versiune pentru IOS si pentru Android. vestea rea: nu sunt free. le cumperi sau le cauti pe net. pana una alta nu mai scrie info pe sd