| simina96 a întrebat:

Pe Instagram iti poate aparea cine ti-a vizitat profilul? Nu o am pe respectiva persoana la urmaritori, dar ii pot vedea postarile, deoarece sunt publice. Ieri am intrat de mai multe ori pe profilul respectiv si azi am descoperit ca nu-l mai gasesc in bara de căutări. Inseamna ca a vazut ca i-am vizitat profilul constant si m-a blocat? Eu am contul setat pe privat si nu imi apar notificări de genul.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca sa mergi la istoricul profilelor vizitate si cauta-i acolo profilul.
Daca nici asa nu-l gasesti, atunci probabil are profilul dezactivat.

2 răspunsuri:
| Eliza1911003 a răspuns:

Nu,eu stiu ca nu ti poate vedea frecventa pe contul ei.Probabil a fost o coincidenta. Apare doar cand eti activ, nimic mai mult