| AcestaEsteUnContCaOricareAltContDePeTpu a întrebat:

Salut, pe pc-ul acesta : procesor Intel ® CoreTM i3 2100 3.1GHz, 4GB DDR3 1333 MHz, HDD 1TB, Nvidia GTS 450 1GB as-i putea juca jocurile astea noi (gen Fifa 12, NFS The Run, etc.) pe o resolutie mare?
funda

9 răspunsuri:
| GEORGE a răspuns:

Tu acum vrei sa te lauzi putin...cum sa nu mearga ma? logic ca o sa mearga.

| florinxD a răspuns:

Da...uita-te si tu la cerintele lor straight face

| daniel05r a răspuns:

Da, nu pot spune cat de mare dar merge!
am i3 de 3.0 GHz, 3GB DDR3 1280 MHZ si ATI de 512 si imi merge binisor la mediu...

| AnonymousSs a răspuns:

Da,fara nicio problemawinking

| GamerRO a răspuns:

Salut,poti juca orice joc aparut la medium-high la 1280*720winking

| Darius71 a răspuns:

Da merge dar nu pe o rezolutie mare ca s-ar putea sa mearga cu lag

| OxEdaNNNNN a răspuns:

Iti recomand sa le joki la rezolutia de 1680x1050 pentru ca la maxim s-ar putea sa ai lag...

| Diablo13 a răspuns:

Iti merge sigur bftwinking