| FaraSperantaSEN a întrebat:

Salut, pe siteul www.nelimiteaza-te.ro la Orange young este chestie cu care poti sa-ti faci singur o optiune
adica cate minute si mb vrei si iti zice cat costa
mai ai bonus accesibilitatea la niste siteuri printre care este si m.yahoo.com
cu 0,25 euro are timp nelimitat
vreau sa stiu daca am m.yahoo.com nelimitat pot folosii si aplicatia yahoo messenger de pe telefon tot gratis?

Răspuns Câştigător
| BANN3R a răspuns:

Logic da.

4 răspunsuri:
| BANN3R a răspuns:

Poti sta gratis

| FaraSperantaSEN explică (pentru BANN3R):

Deci pot sta gratis si pe Aplicatia Yahoo! MESSENGER pe care o am instalata pe telefon?>

| FaraSperantaSEN explică (pentru BANN3R):

Ma rog defat consuma din MB...acum vazui

| BANN3R a răspuns (pentru FaraSperantaSEN):

Inseamna ca yahoo messenger care il ai tu se mai conecteaza si prin alte parti.

| BANN3R a răspuns (pentru FaraSperantaSEN):

Logic da.