| UltraLex a întrebat:

Salut pe un singur cont de google iti poti deschide mai multe canale de Youtube?

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da, poți.Și poți face pe fiecare canal playlist-uri diferite.Succes

| RobertMoon a răspuns:

Nu. Un cont o adresa de mail. Daca vrei sa deschizi mai multe conturi iti faci alt cont pe alt mail.

| AlexDFY a răspuns:

Da poti, click pe iconita de la canal, setari youtube, si undeva mai jos e scris cu albastru,, afisati toate canalele dvs sau creati un canal nou,, si de acolo te descuri.E posibil sa fie diferit la tine, dar important este ca DA, poti sa creezi

| AdmiNuL a răspuns:

Da. Uita-te ca scrie ceva de cont secundar sau ceva de genu'!