| greatLOL a întrebat:

Pe Youtube am un oarece LAG la video-uri, se vede intrerupt cateodata, atat pe 240p cat si pe 1080p. Am internet bun 100mb/s, am update-urile facute la flash player si tot asa mi se misca. Ce sa mai fac? Am Intel core i5, 6 GB ram, placa de 1GB...

3 răspunsuri:
| Alexandro9050 a răspuns:

Si mie imi facea asa, incearca cu internet explorer, la mine mergea cu internet explorer, dar cu chrome aveam lag-uri

| AdrianK a răspuns:

Ce browser folosesti? Poate driverul de placa video nu e bun. sau poate ceva care ruleaza in background si iti consuma resurse (vezi in task manager). Eu am o configuratie mai slaba ca a ta, dar filmele 1080p pe youtube merg perfect, folosesc Opera

| greatLOL explică (pentru AdrianK):

Foloseam Mozilla Firefox, am trecut acum cateva ore la Chrome, momentan nu mai face probleme. O fi din cauza ca mai am 200 GB liberi din 800 GB?
Sau virusi? Ca ieri am dat scan cu Malware Bites Anti-Malware dupa ce mi-a expirat licenta de Kaspersky si mi-a gasit 250 Trojans laughing Nu am mai avut niciodata asa multi, a fost unul si s-a raspandithee hee