| Costel710 a întrebat:

Salut,pe YouTube cum fac sa îmi pun un singur nume?
Când dau sa modific numele îmi cere 2 nume!
Cum fac sa pun doar unul!?!

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă-ti un "brand account".

| Costel710 explică (pentru anonim_4396):

Și cum fac asta?

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ca ai uitat semnul exclamarii. Adica: Fă-ti un "brand account"! Mai analfabetule! Deci se mai intampla sa uitam, dar sa scrii "servici" e greseala.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Salontanul):

Nu am spus ca eu scriu in totalitate corect, dar tu pareai ca vrei sa arati asta. De acord cu ultima parte. In plus, nu are rost sa corectezi lumea pe aici.

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

E atunci hai sa ne vedem de treaba. Cat despre faptul ca eu corectez, o fac pentru ca asa vreau eu. M-am saturat sa tot vad ca unii nu stiu carte.

| Señor1ta a răspuns:

Nu se poate. împarte numele, gen Cos Tel

| Costel710 explică (pentru Señor1ta):

Pai și Selly, cum are doar un nume?
Ex : iRaphael; Xslayder

| Señor1ta a răspuns (pentru Costel710):

Am văzut după că te referi la YouTube. Pe YouTube se poate, nu știu de ce nu-ți permite, și eu am un singur nume pe YouTube

| dragosss127 a răspuns:

Pai fii atent poti sa lasi spatiu necompletat.Te ajuta?

| Costel710 explică (pentru dragosss127):

Nu poți sa lași un spațiu necompletate!