| Iuliaana a întrebat:

Pentru cei care au cont pe youtube, cand imi fac contul trebuie neaparat sa scriu numarul de telefon? eu nu l`am scris si cand am vrut pe pagina principala sa apas 'sign in' mi-a aparut casuta doar pentru cei care au cont si la google. Cine ma poate ajuta?happy

4 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Nu trebuie sa iti faci cont pe youtube. youtube apartine de google si mai nou se foloseste contul de mail gmail de pe google. deci nu iti faci cont pe youtube ci pe google... youtube e doar o franciza google acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am cont pe youtube dar daca nu te lasa sa intri pentru ca nu ai scris nr. de telefon pune... acolo. Sper sa mearga.

| sherlynn a răspuns:

NoO este Oobligatoriu sa scrii nr d tell...si euu am cont si nu l-am scris
dar pentru a putea lasa comment`uri sau sa posteSzi filmuletSe trebuie sa ai cOont si pe goOglee`...

| zhuzhu a răspuns:

Nu trebuie nr de telefon, nu ai facut ceva bine sigur.Sau incearca si pe google sa iti faci, eu am doar pe youtube si merge.