| DnDnT a întrebat:

Pentru cei care au Samsung galaxy young s6312 sau cei care se pricem...am o problema cu jocurile...adica stiti am sa spunem 1 gb liber pe telefon si 4 gb pe card dar cand descarc jocuri mai mari nu stiu cum sa le pun pe card; cine vrea funda putem vorbi si pe mess

3 răspunsuri:
| Tudor_Daniel_1997 a răspuns:

Unele telefoane nu pot muta jucurile pe card. eu am avut un LG l3 cu problema asta. cand iti apare in meniul menager aplicati butonul "muta pe cardul SD" s-ar putea sa se refere la memoria interna a telefonului, nu la cardul SD.

| DnDnT explică (pentru Tudor_Daniel_1997):

Problema e ca mie nu-mi apare mutat pe cartela sd in setari

| Adrian_Constantin_Mocanu_1988 a răspuns:

Pai fi atent.te duci in magazin play.descarci aplicatia MOVE TO SD EU CU GALBEN. dupa ce descarci jocu.te duci pe aplicatie si acolo ai toate aplicatiile ce pot fi mutate pe card sd.si dai move to card sd..bafta