| blaablaablaaa a întrebat:

Salut, pentru cei care au windows 7, cum as putea sa fac in asa fel incat acel stegulet din dreapta jos "action center" sa nu imi mai apara acolo. Nu vreau link cu pagini vreau sa imi explicati voi.
Funda.

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Apesi pe sageata sus - Customize - Jos-stanga, apesi pe Turn system icons on or off - Action Center - il bifezi "off" (inchis).

3 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Pai dai sageata aia de sus, apoi customize- jos apoi stanga, dai turn system icons on or off- action center si il bifezi off

Răspuns utilizator avertizat
| DavidOsam a răspuns:

Control Panel-Notification Area Icons si de acolo pui pe off Action Center.
Ca sa fi sigur ca nu mai apare nimic, deschizi Action Center, dai la Change Action Center settings si debifezi toate casutele.