| crowleyburgon a întrebat:

Pentru detinatorii de iPhone, noul update 11.2.1 v-a adus probleme?

Mie cel putin imi descarca telefonul groaznic(iPhone 5s) am stat o ora afara pe 4g si de la 100% s-a dud la 45%. Si cand stau pe wifi se descarca extrem de repede, din pacate nu mai pot da downgrade la ios 10.3.3, cum as putea rezolva problema cu bateria?

Răspuns Câştigător
| D3I3 a răspuns:

Asta e chestia cu update-urile la iPhone. Din câte am auzit, e o strategie de marketing. Ei creează ios-urile bune pentru telefoanele noi. Telefoanele mai vechi nu pot suporta ios-ul și astfel se strică.

| Bondarel99 a răspuns (pentru D3I3):

Foarte urat...

1 răspuns: