| Cupă_Daniel_1992 a întrebat:

Salut! Pentru modelele de tv Orion exista vreo aplicatie cu care mi-as puta edita usor lista de canale?

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Eu nu am gasit asa ceva dar la ce iti mai trebuie aplicatie cand poti edita canalele din meniul televizorului?
Doar nu faci treaba asta zilnic...

| Cupă_Daniel_1992 explică (pentru danbnz):

Nu, nu fac treaba asta zilnic, dar dacă știi cum funcționează aplicațiile specializate pentru așa ceva, știi și că e mult mai simplu cu ajutorul lor. Din meniul televizorului îți vine acru...

| Cupă_Daniel_1992 explică:

Da, bravo. Nu era mai ușor dacă nu răspundeai, decât să-mi spui: "nu știu"?