| Victor010 a întrebat:

Pentru utilizatorii Bitdefender. Am cumparat licenta pentru 2 calcuatloare, e valida, merge tot pe ambele PC-uri. Intrebarea mea este : Daca reformatez windowsul pe calculator, cand voi instala din nou Bitdefender si ma voi loga cu contul meu, imi va cere sa cumpar inca o licenta? Intreb asta deoarece cand pui licenta pe x calculatoare, cu toate te loghezi de pe acelasi cont. Daca cand am pus la al doilea calculator licenta (de pe acelasi cont), adica nu mai am o licenta valabila, e validata si se utilizeaza, cand voi reformata windowsul si voi intra pe Bitdefender cu contul meu, imi va citi ca este acelasi calculator?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mod normal, fa-le o intrebare celor de la Bitdefender, eu unul asa am facut când am avut probleme, si imediat mi-a spus totul, pentru ca se poate in anumite cazuri sa nu iti accepte licenta si etc, ei vor gasi o solutie.
PS.: buna alegere cu Bitdefender, respect!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

În mod normal, va trebui să fie valabilă licența și în cazul reinstalării.