| KRISRO a întrebat:

Salut Placa video Asus Cerberus 1050 2gb este compatibila cu Placa de baza ASUS N3150M-E
Plz răspundeți rapid

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

E o placa video PCI Express x16 3.0 si placa ta de baza are PCI Express x16 2.0. O sa functioneze, dar o sa te limiteze putin ca si performanta.

| KRISRO explică (pentru CM7YRE):

Deci, pot sa o cumpar fara nici o grijia, ca nu o sa poata sa fie montata pe placa de baza? O pot folosi in jocuri?

2 răspunsuri:
| KRISRO explică:

Deci, pot sa o cumpar fara nici o grijia, ca nu o sa poata sa fie montata pe placa de baza.Si sa o pot folosi in jocuri?