| hUnTERRRRRR a întrebat:

Placa video gt 630 sau gts 450?
Stiu ca is slabe amandoua dar am gt 630 si vreau sa stiu daca e mai bun gts 450?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In cazuri de astea, de incertitudine, foloseste GPUBoss. Ti-am facut eu o comparatie: http://bit.ly/2C9KY1z
430-ul este cu putin mai buna.

| hUnTERRRRRR explică (pentru Salontanul):

Ideea e ca gt 630-ul meu nu e ddr5, si trebuia sa pui la gts ddr5

| Salontanul a răspuns (pentru hUnTERRRRRR):

Atunci este si mai rau. Fa-ti singur. De ce sa pun eu? Ti-am dat site-ul.

| hUnTERRRRRR explică (pentru Salontanul):

Am vazut ca pe site nu e gts ddr5 apare numai ddr3 dar m-am uitat pe alte siteuri si cred ca gts 450 e mai bun

| Mehaita a răspuns:

Placa nVidia gts 450 este mai buna decat nVidia gt 630.