| BogdanStefanFB a întrebat:

Placăcile de captură (pentru PC) se pot folosi și în hdmi-ul de la placa video, cât și cel de la placa de bază? (Eu am și hdmi pe placa de bază)
Dacă conectez placa de captură în hdmi-ul din placa de bază are ceva? Sau funcționează la fel ca și cum aș conecta-o la placa video?

1 răspuns:
| Mihai_Panda_2000 a răspuns:

Daca imi aduc eu bine aminte, nu cred ca afecteaza cu nimic
Functioneaza la fel ca placa video
Dar, eu zic sa te duci la un service pentru PC-uri si altele, pentru a intreba acolo, pentru ca acolo sunt oameni experimentati si te vor ajuta