| Tpufan123 a întrebat:

Poate cineva sa m ajute cu adresa mea de email? Trebuie sa mi-o spargă cineva pentru ca am pus mai de mult numărul meu de telefon și nu mai am acces la acel număr iar acum îmi spun ca parola nu este buna! Cine ma poate ajuta cu adresa lăsați mesaj! Dau funda!
P. S. Trebuie sa găsesc un email de la un posibil loc de munca și doar pe adresa aceea am primit sad

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

De asta prefer eu sa nu-mi trec numarul de telefon in conturile mele de pe internet.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ceri cod de deblocare la adresa de e-mail alternativa, cu care ai registrat e-mail-ul tau "pierdut".
Daca nu ai asa ceva, atunci ia-ti adio de la aceea adresa.

P.S.
Asa se intampla cand telefonul este mai destept decat stapanul lui. tongue

| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate ai adresa de mail alternativa cu acel cont, sau ai intrebari de securitate, incearca sa dai am uitat parola si nu mai am acees la numarul de telefon dupa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ghiniin si la revedere. Daca era asa de simplu de spart parole de mail nu mai existau servere de mail

| Tpufan123 explică (pentru MihaiNicu23):

Am încercat sa dau la clasicul "am uitat parola" dar nu îmi oferă alta posibilitate decât vechiul număr de telefon. Știe cineva cum pot sa le dau un feedback celor de la Yahoo?