| CocoCosty2000 a întrebat:

Salut, poate sa imi spuna cineva cum conectez inca doua monitoare la un laptop sau daca merge FARA HDMI?

2 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Pentru ce doresti cele (in total ) 3 monitoare?
Ce iesire are laptopul?
Ce iesiri au cele 2 monitoare?
Care USB-uri 3.0 LIBERE are laptopul?

https://www.pollin.de/......231-723585

Exista astfel de adaptoare, tot ce trebuie e sa il conectezi la un USB 3.0, si duce un monitor 1920x1080.
Daca il conectezi la USB 2.0, iti ofera doar 800x600!

AL doilea monitor il conectezi la iesirea laptopului, folosind un cablu adecvat (VGA, HDMI, DP...) sau daca e nevoie, adaugi si un adaptor.

Nu te gandi ca duce jocuri pe 3 monitoare, daca nu ai cumva asa ceva sub capota>> GTX 980M

| njohn a răspuns:

Salut.
_il poti conecta prin VGA