| irobgo a întrebat:

Salut, pot baga bani in steam cu SMS? (DIGI) Daca da, cum? Si daca este vorba de site-uri, imi recomandati unul?

3 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Trebuie ca respectivul vanzator sa aiba si plata prin sms, altfel nu poti sa faci nimic... si nu stiu decat 2 care au asa ceva: travian si war gamming, la care nu am mai platit cu sms de ani buni (deci, nici la aia nu sunt sigur ca se mai poate)

| AlaSwek a răspuns:

Salutare.
Cu parere de rau, pot spune ca nu poti achiziționa jocuri pe steam cu sms, metodele de plata sunt cu cardul, paypal sau paysafecard.
Dacă nu ai card, nu este o problemă, du te la un supermarket apropiat, si vezi ca au un fel de bancomat, acolo poti selecta tu,, Steam" sau,, Paysafecard" să ți trimita codu pe mail dupa ce ai băgat banii.

| OkoJiko63 a răspuns:

Salut! Nu poti dai ai putea prin paysafecard, dar iti recomand cu cardul visa sau ce card folosesti tu.