| anonim_4396 a întrebat:

Pot rula Mafia 2 in conditii relativ decente pe urmatorul sistem(stiu ca e depasit):Intel Core2 quad q6600@2.4ghz, nVIDIA 8600gt 512mb, 4gb ram ddr2 800mhz. Ofer FUNDA!

Răspuns Câştigător
| VladMarian99 a răspuns:

CPU: Pentium D 3GHz or AMD Athlon 64 X2 3600+ (Dual core) or higher
RAM: 1.5 GB
OS: Microsoft Windows XP (SP2 or later) / Windows Vista / Windows 7
Video Card: NVIDIA GeForce 8600 / ATI Radeon HD 2600 Pro or better
Astea sunt cerintele minime.Ti-ar merge dar la grafica medium-low.
Concluzie: Da, iti merge

11 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Da

| Eduard619 a răspuns (pentru KamaSutra):

Imi e dor de tine crying

| KamaSutra a răspuns (pentru Eduard619):

Nu m-ai mai uitat?

| Eduard619 a răspuns (pentru KamaSutra):

No inca

| KamaSutra a răspuns (pentru Eduard619):

Si atunci... vrei ceva?

| Eduard619 a răspuns (pentru KamaSutra):

Sa vorbim.

| KamaSutra a răspuns (pentru Eduard619):

Despre?

| Eduard619 a răspuns (pentru KamaSutra):

Laso baltawinking

| anonim_4396 explică (pentru Eduard619):

Bai desteptule exista chat! Ce dracu' ma tot freci pe mine cu notificari?! Nu ma mai spama ca idiotul!

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Da

| vidii a răspuns:

Incearca pe rezolutie mai mica si grafica pe low fara AA/MSAA, ar trebui sa-ti mearga acceptabil