| KoJo07 a întrebat:

Pot sa vad cui i-am trimis cerere de prietenie pe Facebook. Stiu ca pot sa vad cine mi-a trimis mie, dar cui i-am trimis nu stiu unde se vede.

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Te duci la tine la profil-la prieteni undeva in dreapta ai cauta prieteni-clik acolo si deschide alta pagina-Daca cineava tia trimis cerere iti arata persoan-undeva sus de tot ai -vezi cui iai trimis cerere tu.dai clik siti arata.
In cazul in care nu ai cereri de nici unele acolo sus la fel scrie -vezi cererile trimise, dai klic si imediat se schimba, iti arata -vezi cererile primite.
Aia e tot.

| Dalmore a răspuns:

Https://www.facebook.com/friends/requests

Sub ''Raspunde la X cereri'' scrie foarte mic cu albastru ''Vezi cererile trimise''.