| petron a întrebat:

Salut pot transforma un stick USB in ruter wi-fi am un PC de si nu pot prin programe dar pot face asta printrun stick

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Daca poti transforma un mar intr-o masina, atunci poti transforma si stick-ul! Sunt routere cata frunza si iarba, peste tot...

| sltlp a răspuns:

Pune telefonul pe mod avion si arunca-l de la geam. O sa zboare smecher. Si deoarece are si gps, o sa se intoarca de unde l-ai aruncat.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stick-ul este egal cu un HDD. Daca s-ar putea toate calculatoarele ar avea Wi-Fi fara probleme. Acel stick Wi-Fi este construit cu totul altfel.

| KodrutZ a răspuns:

La fel cum poti transforma un popa in batman daca il arunci de pe biserica. NU POTI!