| Tudor131998 a întrebat:

Salut prieteni. Am o problemă pe Instagram, m-a blocat prietena însă cand da sa ma caute nu ma găsește si nici nu-i apare contul meu si eu la fel nu o pot găsi. Va rog ajutați-mă

Răspuns Câştigător
| ChiarEu2 a răspuns:

Instagram/Settings/Blocked Accounts

| Tudor131998 explică (pentru ChiarEu2):

Nu ajută nimic asta.

| ChiarEu2 a răspuns (pentru Tudor131998):

Dacă ea te-a blocat, ea trebuie să folosească pașii spuși de mine, nu tu.

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Logica prostului: blochează pe cineva ca să nu-l mai găsești și așteaptă-te să-l mai găsești.
Logic și concret: ar trebui să existe o listă a persoanelor blocate, așa cum face și Facebook.

| Tudor131998 explică (pentru LPCTSTR):

Da tu ascultă logisticule, nu-i nici o lista de persoane nimic, pur si simplu a disparut totat contul meu pentru contul ei ș invers ca sa înțelegi.