| Andrei1099 a întrebat:

Salut prieteni! As vrea sa stiu daca configuratia asta este buna:

-Procesor AMD Athlon II X4 750K, 3400MHz, 4MB, socket FM2, Black Edition
-Placa de baza ASRock FM2A55M-DGS/bulk, Socket FM2
-Memorie Kingston 4GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM HyperX Blu
-Placa video Gigabyte nVidia GeForce GT220, 1024MB, GDDR3, 128bit, HDMI, DVI, PCI-E
-Sursa KME 500W, PX-500RQEG
-HDD Seagate Barracuda 250GB, 7200rpm, 16MB, SATA 2

5 răspunsuri:
| JohnnyWylde a răspuns:

Probabil se refera daca sunt compatibile componentele intre ele. Eu zic ca da totusi cam slaba placa video pentru ce componente ai ales in rest.

| Andrei1099 explică (pentru JohnnyWylde):

Ce placa video imi sugerezi?

| JohnnyWylde a răspuns (pentru Andrei1099):

Depinde cati bani vrei sa dai pe o placa.

| XtReMee a răspuns:

Da sunt bune o sa-ti mearga aproape toate jocurile

| kapelini a răspuns:

Buna pentru ce? pentru un joc anume?