| man a întrebat:

Salut prieteni. care din voi ma lumineaza si pe mine am un adobe photoshop cs2 si nu il pot instala nici cum! i mi cere codul de instalare il bag si dupa aia imi mai cere un cod sau ceva de genu... ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| adi_7507 a răspuns:

Il cumperi.
Nu sunt impotriva pirateriei dar ce faci tu e nesimtire.
Daca ne aflam pe un forum de warez probabil primeai alta explicatie.

4 răspunsuri:
HepHap
| HepHap a răspuns:

Iti cere codul de activare.

| onur a răspuns:

Ati spun eu ca mai bine ar fi daca ai lua Adobe Photoshop CS4 cu toate Uploadurile facute la zi.In plus o sa ati mearga foarte bine si o sa ai si Crack'ul acolo si nu o sa ati ceara nici un cod.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ai nevoie de crack ia idul meu irina_stici iti voi da adobe photoshop cs 3 cu tot cu crackwinking

byebye tongue

Răspuns utilizator avertizat