| Andy0202 a întrebat:

Salut prieteni, doresc să achizitonez niste televizoare pentru o afacere. Bugetul este între 500 -700. Ce televizoare/marci recomandati (doresc sa fie smart si cu diagonala de 81cm).Eu am selectat niste Tv-uri, voi ce imi spuneti?
Chneider 32-Sc450K Smart,
Allview 32ATS5500 smart 81 cm, Finlux 32HD5000 81cm smart,
Nei 2NE4505 80 smart
Dau funda! Multumesc

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai buget de doar 5-700 lei, atunci nu prea gasesti televizoare smart de calitate extra...
Vorba aceea "si sarac, si pretentios..."
Timp de 2 ani vei avea garantie (ca persoana fizica), dar ca firma /institutie s-ar putea sa ai doar 1 an garantia!

| SoulReaver a răspuns:

Eu zic sa mergi pe schneider sau nei.