| danmorozan22 a întrebat:

Salut prieteni, me-am procurat un laptop Acer cu Windows 10, l-am schimbat pe windows 7 x32, am instalat toate driverele, problema este ca driverele web si USB 3.0 nu au nici o reactie...ce pot face...

4 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Du-te pe site-ul producatorului placii de laptop si acolo iti decarci driverele de USB

Răspuns utilizator avertizat
| Zaharia_Lorin_2000 a răspuns:

Ideea este ca Windows 7 nu are suport nativ pentru USB 3.0. Va trebui sa descarcati driver-ul corespunzator placii de baza. Puteti cauta in BIOS numele placii de baza, apoi descarcati driver-ul de pe internet. Sper ca v-am ajutat!